Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jakou grafickou kartu pro hraní náročných PC her?

Čáu, rozhoduju se mezi grafickými kartami okolo 3 Tísíc korun.Rád bych se vás zeptal na Váš názor a kterou byste mi doporučili a jaké snimi máte zkušenosti :-) .

1)Volba : Asus GeForce 450 ENGTS

http://www.alza.cz/asus-engts450-directcu-di-1gd5- d186596.htm

2)Volba : ATI Radeon HD 5750 Formula

http://www.alza.cz/asus-eah5750-formula-2di-1gd5-d 147506.htm

Přijímám Vaše návrhy na GK

Děkuji :-)

Změna předmětu, původně: -Jakou Grafickou Kartu pro hraní náročných PC Her ?- (host)

Asus GeForce ENGTS 450 Top je nová karta poměrně nová karta, není starší než měsíc ... :-)
Myslím si, že na hraní náročných Pc Her stačí až moc ... :-) Rozhodně je 2x tak silnější, než GT330 a na té se dají hrát ty nejnovější hry bez sekání na nejvyšší detaily v rozlišení 1600x1024 :-)

Otázkou zustává, jestli výběr správného obchodu a správného načaování at už czk/usd či vydání nových karet, povánočních slev... nema větší efekt na cenu, než výběr podobných dvou karet a hádání se o to, jestli maji vetsi ci mensi pamet a o par % vetsi vykon.

Nemyslel jsem to uplne presne takto, ale jen jsem chtel nadhodit myslenku, ze se tu spousta lidi snazi o cenovou optimaliazci vyberem presneho typu graficke karty, presto casto ma efekt cenove vetsi, kdyz se clovek zameri na to to koupit v ten pravy cas (otázka kdy to je), coz se typicky opomíjí prave na ukor vybirani typu karty.

Azor naco to tu cele natahujes? To je stale o tom istom...se vemou...se nevemou....se vemou...navyse autor prichadza zo svojimi vlastnymi nazormi a myslienkami a on vlastne ani nechce nic vediet, pretoze aj tak ma pocit, ze to vie aj sam.
Normalny clovek pride spyta sa co je lepsie, dostane odpoved, zadakuje a kupi si to vykonnejsie riesenie.
Tu sa to natahuje ako zuvacka a vo finale si aj tak dotycny kupi nieco uplne ine ak si vobec nieco kupi, pretoze taketo typy vyberaju jednu vec aj mesiace az roky.
Uz len cakam kedy sa tu spyta na Ati 6xxx, ci by neboli lepsie;o).

Taky mám ten pocit, že to vybírá, až nakonec vybere to nejhorší možný řešení. Pokud chce hrát, tak si má koupit kartu hned teď, protože ty slevy nikdy nebudou tak drastický, aby to za to čekání stálo. Nějaký dvě stovky nahoru dolů u karty za 3 tisíce se ani nedají počítat.