Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem restart routeru

Možná blbý dotaz, ale co se stane s routerem po restartu?
Omlouvám se všem, co jsou machři v pc oboru, ale já s tím nemám žádnou zkušenost a nevím, jestli se pak něco vymaže, nebo se něco musí nastavit atd.

jo a ještě na rozdíl od "vadný router?" mi to už nenaskočilo. Ráno šlo normálně a pak z ničeho nic mi prostě net nešel. ato ještě tak, že na velkým počítači net šel, na jednom notebooku taky a na posledním ne. Teď už nejde ani na jednom notebooku. Skoro jako kdyby to bylo nakažlivé...