Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem wi-fi připojení kámoše

zase zdravim :-D:beer:

kamos by chtel pripojit k netu, jedina moznost, jak mu ho tam natahnout je pres antenu ode mne. mam doma dsl router se switchem. tak bych si chtel nechat poradit, cim to propojit. ze switche pres ethernet do nejakyho zarizeni na wifi, z toho do anteny, pak pul kilaku vzduchem a pak z anteny do PC.

1) bezobsluznost, jednoducha instalace
2) moznost omezeni prenosove rychlosti (nechci, aby mi proserfoval limit :-D)
3) nizka cena

DIKY :beer:8-):-p

Určitě existuje, používá to třeba náš ISP, jak se to jmenuje to nevím, prostě je anténa, je připojená na nějaké "heblo" z kterého vede ethernetová kabeláž do switche, na který jsou napojený routry pro připojení klientů.
Ale jak se to jmenuje? To fakt nevím.