Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Nenaběhne monitor u počítače

Ahoj má problém luksoval jsem počítač a pak jsem ho nromálně zapojil ale nenabehně my obrazovka a asi po 5 vterinach pípá za sebou . Prosím o radu

Konec provokací. Další podobný "dotaz" a bude ban. (touchwood)

Potřebuješ vědět jakou máš základní desku a bios, pak na netu zjistíš beep cody.
Už je ti doufám jasné proč ti nejde počítač?
Vzpomeň si čeho si se dotknul v počítači při luxování.
Jinak zkus vyndat ramky a grafiku a dát zpět.
Při vypnutém počítači a vytažené vydlici ze zásuvky! :-)