Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Miranda pack

Chcel by som skusit Mirandu, ale taku co uz v sebe ma vsetky najdolezitejsie pluginy. Mohol by mi niekto odporucit nejaky Miranda pack a hodit link?

Já už dlouho používám Miranda pack od Kokiho, ale přestal ho nějak vyvíjet (jinak je to autor mnoha pluginů). Stránky má na:
miranda.idisk.cz
Ono vůbec nejde o nějaké piškvorky, či lodě, ale třeba o plugin fileasmessage, který v základní instalaci není. Rovněž tak dost šikovný TabSRMsg.
Jdu mrknout na Růžičku.