Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Restart pc při zapnutí kontroly pc

Ahoj, mám takovej problém, když spustím kontrolu v antivirusu tak chvíli běží a po nějakejch dvou minutách se pc. restartuje - nespíš nějakej vir, nevíte prosim Vás jak ten vir obejít, aby se pc nerestartovalo ?

Díky moc za rady !

U hry ne, pouze, když pustím kontrolu a někdy i, když jsem na netu.

PC : nějaký procesor amd 1,59 ghz jednojádro, 1,5 gb ram, 350w zdroj nějaký obyč., graf. geforce 2 mx, antivirus Nod 32, OS win. XP.

Je to sračka, protože mi před měsícem odešla deska, tudíž jsem vyměnil i procesor, který byl na desce, kterou jsem na rychlo sehnal, a včera mi odešla grafická karta, kupuju si komponenty na nové pc ale všechno na jednou koupit nemohu tak kupuju postopně, prozatím potřebuji pc používat.