Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Upozornění zabezpečení

Potvurka podivna mi nejak vyskakuje kazdejch cca 10 minut...
a zada ode me povoleni otevrit server v internetu....
doslova:
Aktuální webová stránka se pokoší otevřít server v internetu.
chcete tuto akci povolit...
Aktuální web: IP adresa
Internetový server: jiná IP....
Když to nepovolím, za 10 minut to naskočí znova...
Když jo.. stáhoval se (nechápu odkud, nic jsem nemel puštěnýho) na plochu nejakej "free sex login" či co...
pri klepnutí na ne naskočí druhé okno...
tentokráte místo IP na server ukazuje cestu
C:\Windows\system32\shdoclc.dll...
soubor jsem našel, zkontroloval a nic mu není...
skoušel jsem ho i smazat.. neuspesne.. soubor je používán.. bohužel není v mých silách zjistit čím... už si z toho začínám trhat vlasy... please help me.. nechci být plešatej
[mod]zmena kategórie z "Chyby" na "Ostatné" (zišla by sa kategória "Bezpečnosť") (los)[/mod]

loading...

HURAAAAAAAAAAAAAAA... vyreseno... zavrazdeno, umlaceno... :!::!::!:

AdAware + spybot + Avast
Sice tahle kombinace napoprvé nic nevyřešila, ale po druhém pročištění celého PC (spybotem dokonce třikrát - a pokaždý našel něco novýho) jsem se tý brebery zbavil...

BTW: potřebuju zedníka... asi mi chybí pár cihel ve firewallu....