Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem win 7- cestina

zdravim,pred tydnem jsem si koupil novy notebook s win7 ve spanelstine,je zde nejaka moznost to hodit do cestiny?po xp jsem ze 7 docela jalovej. dekuju za pripadne odpovedi
Změna kategorie, původně: Software. Tohle málokdo zvládne. (karel)

já mam W7 ultimate s 35-i volitelných jazyků můžeš se podívat.Do startu vypiš windows update,vyber první možnost enter a v aktualizacích je Disponible: 35 actualizaciones opcionales, klikni na to a vyber si češtinu,španělsky (Checa):-D
Pc bude chtít restart

to těžko. Je rozdíl mezi (UPIRÁTĚNOU) Ultimate verzí a nějakým (LEGÁLNÍM) Win 7 Home.

Čistě legálně jsou Windows taková, jaká jsi koupil (tedy španělská). Technicky to lze "přerazit" buď vnucením jazykového balíčku (nelegální), nebo reinstalací téže verze windows, ale s pomocí českého média (resp. média s integrovanou češtinou).

Ach Bože... Dedukce, Maňas, dedukce!!

Když si nějaký šílenec kupuje notebook někde v tramtárii, tak to bude nejspíše nějaká plečka všech pleček a těžko tam bude vyšší (a patřičně dražší) verze windows. Ostatně jediný výrobce, který dodává něco jako Win 7 Pro je Dell, a to ještě jen u "byznys" modelových řad. Běžné notesy pro domácí usery jsou v 99,9% případů vybaveny Win7 Home 64/32bit.

Takže má věta byla (jak se i potvrdilo) zcela přesně prediktivní. Agentíka neřeším, to je provařený pirát-sociální student, který 8 táců v životě pohromadě neviděl, nedejbože aby je utratil za SW, který přece dle svých slov může mít zadarmo..

Tak parada,dekuju moc za radu vam vsem,hold si budu muset pockat do cr,tady se k discu nedostanu jen tak lehce.
Moc jste mi poradili,predtim jsem se cejtil jak babka v autodilne.
Jeste jedna vec,to co mam je HP pavillion d6v ,a strasne me stve ze mi ukazatel baterky pise jen procenta a nepropocitava cas,muzu s tim neco udelat?stacil by i klidne nakej program co si ho budu muset otevrit sam

Instalační médium můžeš stáhnout i z internetu a pak si to vypálit na DVD, nepotřebuješ nutně originál. Co potřebuješ, to je licenční číslo a to máš, to je to, co ti dělá systém legálním.
Instalačku seženeš možná na torrentech, serverech typu Rapidshare, možná přímo u Microsoftu, ale to netuším, nikdy jsem se po tom nepídil, já jsem si instalačku koupil s novým počítačem.