Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s pevným diskem

Měl bych velký problém,se kterým si nevím rady,prosím tedy o pomoc,dnes jsem ve svém PC odpojoval disk (SATA 1TB)a místo něj jsem připojil jiný disk,to bylo ještě vše v pořádku,když jsem ale znovu připojil svůj 1TB disk a zapnul PC,tak k němu ve win 7 nemám přístup,sice je viditelný,ale místo 1TB mi to ve správě disků uakzuje jen 32MB a místo NTFS formátu to je v RAW,když na disk kliknu,tak to píše že musí být naformátován,nevíte někdo jestli je možné disk znovu uvést do chodu?Mám na disku moc důležité věci,o které bych nechtěl přijít,doufám že někdo pomůže,jestli na to není třeba nějaký program.Předem díky.

Měl jsem ho jako Základní,nakonec se ho podařilo převést jako dynamický,ikdyž to napsalo nějakou chybu,nicméně zvolit "importovat cizí disky" nejde,písmo je šedé,takže na to nejde kliknout,disk nejde ani převést zpět na běžný disk,píše to chybu:Operace není povolena na discích,které jsou v offline režimu,přitom disk se hlásí jako online...

Aha,moje chyba,zkusil jsem ten GDB a v něm mi to našlo hned 2 oddíly toho disku,ten první (first partition Windows dynamic disk) 32MB,to je ten co je viditelný i ve správě disků,no a pak to našlo právě ten 2 oddíl (2nd partition Windows dynamic disk)931 GB a ten už se mi právě nikde jinde nezobrazuje...