Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nefunguje pripojenie na net

Cau, zosietoval som so svojim PC kamosov notebook, pomocou kablu. Nedarilo sa nam to spojit beznym sposobom - kabel, rucne nastavenie IP a masky podsiete, tak sme pouzili pochybny wizard pre home or office network /bordel/, potom sa kompy spojili. Problem je, ze ked som odpojil kabel a pripojil kabel co mam na net tak internet vobec nejde... Neviete ako pripojenie znovu ozivit?

Dik

Tajíš, jak jsi byl na Internet připojen. Ze svojí věštecké koule (křišťálové) jsem vyčetl jen to, že možná jsi měl mít nastavno: Že IP přiděluje automaticky DHCP server a ty (nebo ten pochybný kouzelník) jste tam narvali lokální, neroutovatelnou IP. Ale může to být i čímkoliv jiným, co vzhledem k tvé skromnosti v poskytování informací, nemůžu blíže určit.

Diky za snahu, mam DSL... Ano, ked sme sa snazili tie kompy spojit tak sme tam dali rucne IP adresy a rovnaku masku podsiete. Potom ked som tam dal "internetovy" kabel tak som dal Ziskat adresu automaticky, tak ako predtym, restartoval a stale nic. Dole mi svieti ikona sietovy kabel odpojeny. Keby trebalo dalsie info, spytajte sa 8-)