Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PDF driver_který zvolit

Který ovladač/program virtuálního tisku pro vytváření pdf souborů lze doporučit?
Používám PDFCreator, který mi přijde jako jeden z nejlepších. Má ale také své problémy, jako každá beta verze.
Měl by být zdarma, s možnostmi nastavení kvality, komprese, rozměrů.
díky za tip
Petr

PDF Creator je pre mna jasna volba. Program ma aj stabilnu verziu, nie betu. Nechapem, preco mate instalovanu betu. A tiez mi nie je jasne, na co chcete menit, ked vam vyhovuje.

Neuvadzate NIC, co by PDF Creator nedokazal a neuvadzate nic, co by mal vediet novy SW naviac. Nechapem zmysel threadu.

PDF Creator 0.9.3

-------
Číslování verzí s nulou na začátku nemusí znamenat, že jde o "nedodělek". Třeba u Foobar2000 používám verzi 0.8.3 z roku 2004 (přestože jsou novější verze, které mi nevyhovují - neumí gap killer) a nikdy jsem nenabyl dojmu jakési betavitosti.