Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s HDD který předtím fungoval

Koupil sem si nový HDD Seagate 500GB 7200ot a vše normálně šlo bezproblému, poté sem ho půjčil bratrancovi aby si mohl zalohovat data pac chtěl přeinstalovat Windows a poté si data zase natáhl zpet do PC a vrátil jenže, když zapojim HDD zpátky do PC a zapnu zapne se uplně normálně jako kdybych tam ten hadr nezapojil.

Není vidět v BIOSU ani ve správě, při POSTu (newím co znamená) taktéž v exploreru. Ve správě disků se mi akorat zobrazilo 2. zařázení které bylo označené pismeno (D:) ale byla to nejspíš CD mechanika (ihned po vyndání CD z mechaniky to zmizelo)