Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Appdata Windows 7

Dobry den chtel bych se zeptat jak ziskam pristup do slozky AppData ?? nezobrazuje se mi a nemuzu ji v pocitaci nikde najit i kdyz pouzivanim vhledani souboru a podobne...jsem admin pocitace avsak ani tam se nenachazi
predem dekuji za odpoved
AAA

Zdravím, ja keď dám vyhľadať %appdata% tak mi nič nenájde iba prázdny prieskumník (vyhľadá my to len ak do adresy napíšem priamu cestu) ale niektoré programy už nepracujú a nedajú sa ani nainštalovať :/ ďakujem za pomoc

Proč to prosím děláš tak složitě?
Otevři si tento počítač a proměnnou %appdata% zadej do adresního řádku a odentruj

Když dáš hledání, tak %appdata% ti to nenajde, protože to je proměnná prostředí, ve které je skutečná cesta. Takže složka, která by se přímo jmenovala %appdata% není.

Off topic:
Když to tak sleduju, vidím, že bude hůř a že Apple jde správnou cestou. Pár ikonek, uživatel se nikam nedostane... Proto jsou asi v USA, kde je degenerace ještě mnohem větší Apple produkty tak oblíbené.

Již to zřejmě není aktuální

Ale je to aktuální. Nemusíš ani odentrovávat, stačí v Start zadat do vyhledávání %appdata% a zobrazí se ti složka Roaming. Řeč je samozřejmě o Windows 7 (viz nadpis tématu), ale funguje to i v osmičkách. Fialova rada samozřejmě platí taky.