Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem WESTERN DIGITAL Caviar Black 1TB - při větším zatížení hrabe

Dobrý den,
nedávno jsem si pořídil pevný disk WESTERN DIGITAL Caviar Black 1TB http://www.alza.cz/western-digital-caviar-black-1t b-64mb-cache-d154572.htm

Při větším zatížení jde dost zřetelně slyšet, jak disk doslova hrabe. Je to normalní, nebo s ním něco není v pořádku?
Jinak pracuje skvěle, bez problémů až na tu hlučnost.

Děkuju za odpověď.

Změna předmětu, původně: WESTERN DIGITAL Caviar Black 1TB (host)

U me je to normalni, proto uz WD nekupuju a kupuju Samsungy. O tech v PC ani nevim. Takto ti ale na dalku tezko nekdo neco poradi. Muzes ho reklamovat, ale jestli ti jde jen o hlucnost, obavam se, ze je to u WD bezna vec. Ja jsem aspon nikdy fakt tichy disk od nich nemel.