Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Zobrazenie obrázkov rozhádže nastavený príspevok

Dajte si do hľadania slovo "logo" a kliknite ne príspevok IgorKa. Zobrazí sa jeho príspevok a po chvíli sa sa načítavaním obrázkov príspevok stratí v hĺbke vlákna. No a návrh je vlastne taký, že obrázky na poradni nemajú definovanú veľkosť a teda, či by nebolo možné definovať veľkosť obrázka pri vkladaní do príspevku, prípadne pri vytváraní HTML v PHP pri požiadavke na zobrazenie vlákna a tým pádom predísť posúvaniu príspevkov?

Toto správanie sa meniť nebude, pretože:
- pri vkladaní obrázku by iba málokto (ak vôbec niekto) definoval veľkosť obrázku,
- samotný obrázok a jeho rozmery sa môžu meniť,
- viem si však predstaviť, že nejaký expert by definoval rozmery 999999999 x 999999999,
- zisťovanie veľkosti obrázkov pri vypisovaní HTML by malo za následok veľké oneskorenia (treba počítať aj s prípadom, že je obrázok nedostupný) a zbytočne by zaťažovalo server,
- niektoré servery pošlú iný obrázok v prípade, že požiadavka neobsahuje referrera (alebo neobsahuje očakávaného referrera) - automatické zisťovanie rozmerov by nebolo úspešné.

Okrem toho, ak po nahraní všetkých obrázkov stlačíš v prehliadači "Prejsť na" (resp. "Go"), tak by sa mal príspevok opäť nastaviť na správnu pozíciu.