Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Poradíte mi s výběrem herního notebooku?

Dobrý den, chtěl bych vás požádat o radu ohledně nového notebooku, který by dobře zvládal i nové hry. Cena by měla být tak 15-20 000. Procesor bych rád určitě Intel, ale spíš bych chtěl vědět, jestli máte nějakej tip -> že nějakej model máte už vyzkoušenej a víte, jak pracuje, atd...
A taky bych chtěl vědět třeba názory na nějaké značky -> třeba jestli protahujou reklamaci, jejich nb mají tendence se přehřívat a pod.

Co jsem tak koukal (třeba na Alze a mironetu), tak většina nb má kartu GT330M a ta v testech nedopadla uplně špatně. Nebo bude lepší nějaká ATI?

Díky za pomoc
Upravená prezývka, pôvodne: KávaSMlékemACukrem (los)

Bezva, tak jsem se dozvěděl, že herní nb neexistuje, nebo potřebuju čtvrt mega. Takže tedy....máte tip na nějaký NB okolo 20 000, kterej by dobře rozjel hry? třeba Starcraft 2, COD:Black OPS, apod...

jinak teda ATI 5xxx je určitě lepší než ta GT330M? tk díky za radu, zařídím se podle toho.