Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Prepojenie PC s TV

Zdravím, mal by som taký problém...rád by som prepojil pevné PC s TV kvôli filmom a chcel by som vás požiadať o radu, ako na to.V TV mám SCART a v PC S-VIDEO a v Nayku mi bol doporučený tento kábel: http://img109.imageshack.us/img109/4464/kabele.jpg
Po prepojení sa nič nestalo...na TV som mal ,,čiernu obrazovku,, môžte mi poradiť?(nemám s týmto žiadne skúsenosti)..Ďakujem

Vsetko mas v poriadku (aspon to tak vyzera). Na pc si musis naklonovat este obrazovku, po pripojeni tv by ti mal pc zahlasit dasli monitor a potom uz podla typu grafickej karty si volis klonovanie alebo rozsireny desktop a pod.
TV musis mat samozrejme naladeny na spravnom kanale v tvojom pripade by malo ist asi o AV.