Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Harddisk

Čau,mám dva PC,první počítač nefunguje a tak používám druhý počítač.
Na druhym počítači mám malý harddisk,tak jsem chtěl připojit harddisk ze starého počítače k novému pc.Ale když vypojím v novém počítači harddisk tak se počítač nezapne,píše to nějakou chybu v systému,ale když zapojím oba dva harddisky tak se počítač zapne normálně,a načteto ten nový harddisk takže tam mám dva,ale já nechci mít dva harddisky v jednom počítači,protože nevim,jestli ten harddisk ze starého pc nemá vir.Co mám dělat?předem dík za odpověd
P.S.:moje icq-386-473-022

Tak si to zapojil blbo. Alebo si vybral blby HDD v poradi bootovania v BIOSe.
Musis napisat podrobnosti jak presne je to do PC zapojene (PATA, SATA, co je spolu na kabli, jak su nastavene jumpre), a aj ze co presne je na ktorom HDD a jak to bolo instalovane, ptz z dotazu neni jasne nic.

A preniest len tak Windows z ineho PC nejde, ked ches pouzivat disk z ineho pocitaca, tak musis nainstalovat Windows uplne nanovo, na tom PC na ktorom ho chces pouzivat. Neda sa to prenasat hore-dole. Viz sekcia clanky vpravo - instalacia Windows.

Alebo druha moznost je preniest Windows zo stareho disku na novy, da sa napr. pomocou DriveimageXML (zdarma, www.google.com). Prenesu sa samozrejme aj vsetky viry zo stareho Windows.

Ano, kazdy harddisk mozes pouzivat vpohode hned. Mozes ho aj naformatovat ked chces.
Ale potrebujes mat v PC na niektorom disku Windows ktore boli nainstalovane na tom KONKRETNOM PC. Ked tam strcis len samotny disk na ktorom je Windows nainstalovany na INOM PC, tak ten Windows samozrejme nenabehne.

prepacte, ale musim reagovat na Acronis plus pack...problem neni preniest instalaciu win na iny hw....presne toto moze tvrdit kto ho nevyskusal...v ramci firmy, sme tento softver oficialne kupili....pretoze ked mate niekolko desiatok roznych PC...bolo by to velkou vyhodou, ked urobite jednu cistu instalaciu so vsetkymi aplikaciami a nastaveniami ....a potom len kopirujete a doinstalujete ovladace pre novy hw....zial realita je, ze image zbehne v pohode aj prerozdeli disk ak je ina velkost / skoda, ze neda na vyber v takomto pripade aj urcit velkost particii...ale urobi to rovnomerne na vsetky particie/ ...ale po nastartovani win a pokuse doinstalovat ovladace, ktore z neznameho dovodu nenainstaloval pri image, ked mal cesty na nich zadefinovane....sa system sprava nestabilne a restartuje sa kazdu chvilu v nahodnych intervaloch...problem, moze byt v tom...ze pri instalacii win na jeden hw sa Vam vytvori v systeme subor wpa.dbl, ktory jasne definuje hw pre dany produkt microsoftu....takze na uplne iny comp...to nepojde...ak mate rovnaku dosku, resp. dosku od jedneho vyrobcu s rovnakym chipsetom ako povodna....funguje to.....ale inak zial nie.