Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem film "Na břehu" - váš zážitek, názor...?

Nedělám reklamu, ale včera v noci "doběhl" na Hallmarku 2. díl Australského filmu s názvem "Na břehu". Lidi to je tedy síla. Bez krve, výbuchů a drastických scén, perfektně zpracovaná vize, co by bylo, kdyby "vojáčkům" prdlo v bedně. Kdo jste viděl, podělte se o zážitek. Já sám jsem tak perfektně zpracované téma, ještě neviděl. Skutečně síla.

[mod]Upraven titulek dotazu - původně "film" (host)[/mod]

Jáj to som videl pred rokom. Problém bol v tom, že som zmeškal začiatok druhého dielu a doteraz som sa nikdy nedozvedel, že čo to bolo za falošné vysielanie zo severnej pologule, ktoré na konci prvého dielu išli hľadať. Viem len to, čo som videl asi od polovice druhého dielu, že stratili aj poslednú nádej. Len neviem, že z akého dôvodu.