Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s diskem

Dobrý den
mám problém, ségra mě donesla PC, že jí nejede. Když chci PC přeinstalovat dojde to až k pasáži pro vytvoření oddílu zmáčkni..... pro instalaci ENTR
a tam je problém disk to ukáže i jeho hodnoty a navíc abych se nenudil to tam píše že Windows xp nemá přístup na tento disk a tím končím. Po zmáčknutí ENTR to hodí modrý pozadí s bílý textem že systém byl ukončen aby nedošlo k poškození Pc (nebo něco vtom smyslu)
jak zformátovat disk jinak než při instalaci?
v jiném počítači se ovládače nainstalují ve správci úloh je vidět, ale nikde jinde není ani v (tento počítač) ani (ve správě počítače)

jak zformátovat disk jinak než při instalaci?

Napr. nabootujes UBCD (www.google.com) a tam mas killdisk a tym jednym smahom zrusis z disku absolutne vsetko (vsetky oddiely aj bootsektor) takze Win potom musi byt nad mieru spokojny.

v jiném počítači se ovládače nainstalují ve správci úloh je vidět, ale nikde jinde není ani v (tento počítač) ani (ve správě počítače)

Jake ovladace??? A mas pozerat spravu diskov. Ta je v pravy klik na tentopocitac - spravovat, a tam si ju najdi.

BTW. a ak to je nahodou USB disk, tak Windows sa normalne nedaju instalovat na USB disk.