Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak přeinstalovat windows správným systémem?

Mám legální windows, ale potřebuji ho přeinstalovat. Pokud bych našla tu samou verzi a poté zadala číslo ze štítku tak by měl být systém zase legální né? Jak zjistím jakou mám přesně verzi systému? Bojím se že třeba stáhnu jinou a pak mi tam originál klíč nepude , nebo že už nebude legální. Děkuji

Netahaj kadejake zavirene vytunene ultimate XP ale pozicaj si spravne original CD od niekoho, ma to doma kazdy druhy. Urcite mas OEM verziu, a presnu verziu Windows (Home, Pro, apod) mas napisanu na tom sitku.

P.S. ak to je notebook tak vacsina dnesnzch notebookov ma vstavanu moznost obnovy Windows a aktivuje sa to nejakou klavesou pri starte (zavisi od konkretneho vyrobcu/modelu, viz navod) a nepotrebujes ziadne CD.