Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nejde zapnou

Dobry den mam problem nejde mi zapnout komp dioda na desce sviti ale to je vse na nic nereaguje pujcil jsem si setry pc a prehodil zdroje jeji mi take nereaguje a muj v jejim pc taky ne nevim cim to je dik za radu michal

Odpojte všechny periferie, včetně disku a zkuste co to udělá.
Pokud naskočí BIOS, tak postupně připojujte jednotlivé periferie.
Pokud nenaskočí, chyba může být v RAM, zkuste je taky vypojit (pokud máte 2), nebo aspoň zkusit znovuzapojit do jiných slotů.

Pokud ani potom, pak bych viděl chybu v desce. Nemáte na ní diagnostické diody? Podle nich a pomocí manuálu k desce lze problém taky diagnostikovat.