Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno DVD vypálená v DVD recorderu nehrají v PC

Ahoj jsem tu opět s jednou prapodivností. Před nedávnem jsem si třídil hudební DVD a zjistil jsem nemilou věc. Vlastním DVD Recorder Sencor s pevným diskem. Na tom pevným disku jsem měl nahraný z TV nějaký koncerty, rozhovory a dokumenty, který bych teď už nikde nesehnal. Problém je v tom, že když to vypálený DVD z Recorderu (čili cesta HDD v recorderu na DVD) strčím do compu, on vůbec ono DVD nedetekuje, natož aby ho přehrál. Dývka vypálený v compu mi ale ten recorder v pohodě schroupne. Tak mě napadlo, jestli to není tím, že onen recorder nemá žádnej digitální tuner či podobný udělátka - už ho mám nějakej pátek. Nevěděl by někdo, prosím pěkně, jestli by se ty záznamy nedaly nějakým způsobem zachránit? Pravděpodobně by mi stačilo najít způsob, abych mohl ta DVD nahrané v recorderu převést do PC v jakýmkoliv formátu, pak bych si myslím už nějak poradil.
Pokuď by se někdo našel, kdo by byl nápomocen radou, budu moc vděčný.

Z jedne konference:

Finalizace DVD
Mám Sencor a bez finalizace disku to jinde nepřehraji jen v Sencoru.Před finalizací jde na disk dopalovat další tituli do plné kapacity potom už ne.
Registrován: 01/2009, Autor: gombruss

Datum přidání: 13.01.2010, 20:45.10

RE: DVD recorder on PC
Hoši díky moc, už mi to jde, dal jsem menu-disk-dokončit.

Jestli je to tak stejne i u tebe, netusim.