Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem chybova hlaska

dobry den , mam problem asi pred 2 dnami som zapol pc a pri nabehnuti mojho konta mi naskoci hlaska : Priecinok ,,C:\Documents\,, neexistuje , skuste otvorit start a kliknite na ikonu hladat : a to je vsetko stale to pise vobec neviem co stym je .. pc mam pri zapnuti spomalene a ten subor neexistuje to je pravda ale neviem preco to naskakuje. Skusal som aj obnovu systemu a nic. Prosim pomoc dakujem

niektory program sa ti snazi otvarat nieco z "C:\Documents and settings" ale nema tam uvodzovky tak berie nazov len po prvu medzeru. Mozu to byt rozdrbane asociacie alebo registry nejakymi cisticmi alebo instalaciami blbosti apod

Obnova systemu na datum ked to este nerobilo by mala pomoct. Mozes si aj start-spustit msconfig, a v zalozke po spusteni postupne zakazovat a tak zistis kto to vypisuje. Alebo kto to vypisuje moze byt napisane aj vo vrchnej liste toho okna.
P.S. mozes to mat aj zavirene takze skus to prescanovat pomocou superantispyware v nudzovom rezime, vid sekcia Clanky vpravo.