Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem wi-fi Acer Travelmate 240

Dobrý den, dostal jsem od známých starý notebook značky Acer Travelmate 240. Mám problém s wi-finou. I když jsem nainstaloval drivery, furt mi hlásí že není žádný signál a taky to neukáže žádný wireless lan adapter.

Mohl by mi prosím někdo pomoci??
Mockrát děkuji.

Ani jedna z bezdrátových technologií však není v notebooku standardně integrována, a tak čekají na případné rozšíření.

Daný text by mal znamenať že notebook je pripavený na inštaláciu WiFi miniPCI karty, tj je volný/neobsadený/ miniPCI slot a interná anténa sa v notebooku nachádza.
Je to lepšie riešenie ako USB adaptér.

Takže otočiť notebook a preskúmať. Pod krytkou by mal byť miniPCI slot a kábliky od antény zakončené konektormi. Pozri si nasledujúci obrázok.
http://www.thinkpads.com/wp-content/gallery/lenovo -thinkpad-t410-upgrade/lenovo-thinkpad-t410-upgrad e-wifi-card.jpg