Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problém se skype

Hezký den,potřebuji poradit ohledně skypu.Syn natáhl windows 7,nový skype a od té doby jde spojení pouze s ním a testem,ostatní adresy nejdou ani značení on line,kamera i zvuk fungují.Díky za radu.

tak mu jednu natiahni a daj tam legalny Windows a nainstaluj vsetky ovladace :)
Inac je nutne napisat viac informacii, kam natiahol, jak natiahol, jake mas pripojenie, mas tam teda 2 PC ked ide spojenie s nim alebo co? Jak su tie 2 PC pripojene na internet?

P.S> a ked ide test call, tak zvycajne je vsetko vporiadku takze tie ostatne kontakty asi fakt vobec nie su online.

Takze mate 2 PC pripojene na jedno internetove pripojenie a skype nejde ani na jednom z tych PC? Alebo co? Musis napisat viac info jak to je pripojene a co vsetko sa menilo. Jak su tie PC pripojene na internet? Pridal do cesty pripojenia nejaky router? (krabicu ktora "rozdeluje internet" pre 2 PC?)

ahoj ja mam tiez problem a potrebujem poradit,
mam asus eee pc a nemozem tam rozbehat skype na zaciatku ked som ho kupil bol tam nainstalovany a fical v pohode ale teraz vobec nic ani sa neotvori prihlasenie len hlaska chcete nasledujucemu programu povolit vykonavanie zmien v pc a ked dam ze ano tak sa to vypne a skype nenabehne.
dik za akukolvek radu