Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem film na pc nejde ma spatne audio

Ahoj,mam problem mam ve složce film VOB a k tomu ty IFO a BUP soubory na dvd přehravači jede audio česky a i titulky a na pc jede jen zakladní angličtina bez titulku(i když to spustim z dvd a ne ze složky) a bez dabingu a když dam BSplayer aby našel titulky nebo jiny audio v te složce ktera je jako BUP nebo IFO tak nic nenajde nevite co s tim?

Nezlob se, ale zdrbu tě :-D. PDVD je potrat na entou, tuhne, žere výkon, i jinak (např. ovládáním) přispívá k uživatelově touze po smrti. Doporučuju kamenný obchod a playery od Panasonicu, popřípadě Ferdy (Ferguson). Na pecku pak výše zmíněné AIO (VLC, KMP, SP).

Příšerně to žere. Používal jsem to několik let (od verze ani nevím jaké), a na pecku se při běžícím videu nedalo pořádně pracovat. Mrsknout to (přetažením) na sekundární monitor dostaneš téměř mrtvou kočku. Zvláštní je, že se s tím líp vyrovnají sedmičky (cca 40%) než WXP (total 90%). V SP mám při HW akceleraci průměrně 12% ve WXP, ve W7 6% :!:. A to jsou relativně plečky (dvoujádra).

Tak DVD disk pozera clovek snad raz za 100 rokov a pracovat pri huciacej DVD mechanike sa neda ani keby to nezralo :D Neviem kolko to zere a je mi to jedno (moj PC ma 0dB aj pri 100% vytazeni CPU). PowerDVD funguje mal som ho pribaleny uz davno ku grafike tak co budem hladat nieco ine. U VLC si nie som isty ci zobrazi aj to uvodne menu - to moze byt problem niekedy bez uvodneho menu nic neprepnes. Ale ano najprv nech skusi VLC.