Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem bluray iso

Prosím o radu.Stáhl jsem pár ISO bluray ve 3d.Převážně dokumenty od imaxu.Ty iso soubory mě jdou přehrát v xtremeru v pohodě jen z něj nedostanu 3d.Mám bluray vypalovačku,ale nějak se mě nedaří vypálit ten iso soubor.Mám program Ashampoo a když dám vypálit bluray z iso obrazu,tak to sice hodku vypaluje,ale pak na disku třeba v commanderu není nic vidět a píše to jednotka nenalezena.Samozřejmě bluray přehrávač si s tím taky neví rady.Zaráží mě,že ty iso obrazy co mám stažený sice třeba načte daemon,ale když se chci podívat na obsah,tak to napíše jednotka nenalezena.I když to je v pořádku,protože mě všechny ty obrazy v tom xtreamerovi hrajou.Co mám v tom ashapu nastavit aby mě to vypálilo z toho isa plnohodnotné bluray,aby byly vidět i soubory co obsahuje?

U iso by sa nemalo nastavovat nic ptz iso obsahuje vsetko. Mas najnovsiu verziu toho ashampoo? Uz si niekedy nejake bluray s nim uspesne vypalil?
Jak velke je to iso? Je urcite dotahane kompletne? Moze byt aj poskodene to .iso, pri tahani z kadejakych zdrojov nikdy nevies co tahas. Overil si si nejake CRC toho iso?

P.S> jak velke mas medium? Neni medium mensia kapacita jak to iso? (moze byt ze lisovane moze mat trochu vacsiu kapacitu jak vypalovacie bluray, ale neviem zhlavy presne)