Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nelze vypalovat

Ahojky, mám problém v tom, když chci něco vypalovat, tak dám normálně prázdný DVDčko do mechaniky načte mi ho ... vše v pohodě, ale když dám vypalovat, tak mě ho "očekuje" a začne vypalovat... a poté vyhodí hlášku (viz. příloha). Poraďte prosím co s tým.
Dříve vypalovat šlo v pořádku. DVDčka jsem zkusil vyměnit... jsou to VERBATIM.

Skus pred palenim rucne nastavit nizsiurychlost vypalovania, niekedy to detekuje kraviny.
Niekedy mozu robit problemy aj ovladace chipsetu, neinstaloval si tam nejake novsie (co moze byt aj horsie)?
Este niekedy je problem s DAO versus TAO, skus nastavit DAO.