Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem chyba pri instalaci

Pri instalaci PhysX Mi to pise chybu Error 1327. Invalid Drive: I .
Zjistil jsem , ze to je chyba registru a udelala mi to virtualní mechanika. Když jsem jí aby vytvorila 4 virtualní mechaniky i I , tak se program jiz rozbehnul , ale pred spustenim instalace to hodilo Fatal error.
(precetl jsem si tady na fore jak odstranit chybu a nasel jsem bohuzel program pouze pro W XP ja potrebuji vista a take jeste nejakou trialovou verzi , ktera mi to neni schopna opravit.)

Predem dekuji za odpoved.

Rikam prenastavil jsem si mechaniku na I a normalne spustim tu instalačku.
odkliknu ano dalsi souhlasim s podminkami a dalsi a pri tom mi to hodi tu dalsi chybu.
Jinak program mam z oficialnich stranek Nvidie.
physx_new.html

Vim ze to vyresi kompletni reinstal woken ale do toho se mi moc nechce. Spis me to sere s toho duvodu ,ze si člověk koupí hru za 2k nainstaluje ji a pri instalaci updatu grafiky pro tu hru mi to dela tohle. ( tzv. ze jsem si tu hru radsi nestahnul)