Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Herní mašina do max. 24 tis.

Mohl by mi někdo prosím, dát nějaký tip na herní počítač do 24 tis. Bez OS, jinak nemám žádné nároky, prostě jen pokud možno maximální výkon za ty peníze. Budu rád i za odkaz na nějakou diskuzi, kde se aktuální hardware probírá. Díky.

Přestože vyhrává ten první návrh, mohl by mi prosím někdo porovnat ještě tuto sestavu:

MB - GIGABYTE GA-890FXA-UD5
CPU - Prozessor AMD Phenom II X4 970
RAM - Kingston HyperX DIMM 6 GB DDR3-1600 Tri-Kit
GK - Asus EAH5870/2DIS V2
HDD - Western Digital WD1002FBYS 1 TB

oproti původní:

MB - ASUS M4A87TD EVO
CPU - AMD Phenom II X4 970 Black Edition
RAM - Kingston HyperX XMP Genesis 4GB (kit 2x 2GB) 1600MHz
GK - Sapphire Radeon HD 5870 Vapor-X 1GB DDR5 11161-03-50R
HDD - WD Caviar Black WD6401AALS 3.5" 640GB

Moc dík !