Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Asus M2N-MX nenajede - bad bios checksum

Dobrý večer.Potřeboval bych pomoci se základní deskou asus m2n-mx socket am2.Z ničeho nic se mi po nastartování nechce rozjet BIOS A PÍŠE MI TO:
BOOT BLOCK COMPATIBLE VERSION 028
BAD BIOS CHECKSUM
STARTING BIOS RECOVERY
CHECKING FLOPY
CHECKING CD-ROM
FILE M2N-MX ROM!
Bohužel jse mi nepodařilo najít ten správný soubor nebo co to po mě chce.A i když mám ten rom na dvdčku.Nelze ho najít.Nejspíš bude vadná deska.NEVÍTE CO STÍM??JAK TAM MÁM TEN SOUBOR DOSTAT??A PROČ MI TO SPADLO A ZAČALA SE MI TAM UKAZOVAT TAHLE HLÁŠKA??
DĚKUJI

Změna předmětu, původně: asus M2N-MX (host)

Ja by som to videl na uhnity cip biosu, nepokusal sa tam niekto updatovat bios? Ostava len skusit preflashovanie biosu, stiahnes ho tu http://support.asus.com/download/download_item_dna .aspx?product=1&model=M2N-MX&SLanguage=en-us&os=17 a rozbalis na disketu, alebo lepsie pouzijes support cd od asusu (vraj by tam mala byt nejaka crashfree utilita, co to rozchodi). Restartujes s disketou/CD v mechanike a modlis sa, aby to vyslo.