Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zmizení aplikací IE a Windows Sidebar na Win7

Zdravim, resim zahadne zmizení aplikací IE a Win Sidebar na Windows 7, defaultne by mely byt v Program files, ovsem nic, pri poklepani na vybarveny (asociovany) odkaz napr. v outlooku jen hlaska ze aplikace nebyla nalezena, na homescreenu byly widgety napr. Foreca, Hodiny, Poznamky atd. nyni vse zmizelo a v ovladacich panelech pri pokusu spusteni "aplikace na plochu" jen hlaska ze nebyla nalezena, PC testovan na pritomnost viru, malware, procesy v tasku, nic zvlastniho, tedy nevim co s tim, lze toto nejak opravit nebo jen reinstall? Diky za podnety, odpovedi.

A to jsem prave zkousel, IE8 a platforma miniaplikaci na plochu jsou zafajkovane, ja nic netunil, donesli mi to tady uz takto...:-(
Edit: mozma jsem se spatne vyjadril, ale ty polozky v Program Files zcela chybi, nejsou tam slozky s nazvem windows internet explorer ani windows sidebar, jakoby je nekdo odmazal, paklize to vubec nejak jde.

Taky uz nevim, ted jsem zkousel to ze jsem na sys disk vlezl pres Linux boot CD, pro jistotu odmazal z program files slozku s nazvem sidebar(tvou kopii), pote znova nakopiroval, spustil v admin uctu, zadana slozka se jiz vytvorila, tuto jsem nakopiroval do zadaneho umisteni uctu uzivatele, ho*no, stejne to nejde, ten fix it jsem take zkousel, vypise ze v danem OS nelze spustit, panel volby miniaplikaci se spusti, ale samotny widget je porad jen jakesi torzo, viz screen.