Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejde zapnout PC

Dobrý večer.. mám problem se zaputím PC.. Zapnu ho.. diody v PC se rozvítí... i všechny ventilátory se otočí ale asi jen ani ne 1 Sec... pote zapnu znova udela to samé...

Co to... díky :)? To, že se konečně můžeš věnovat něčemu normálnímu a ne PC?
Tak, kromě světýlek vydává PC také i zvuky. Je tam nějaké beep? Pokud ne, tipuji zdroj nebo MB. Jak vypadají kondenzátory na MB? Vyndej ramky a postupně je vracej do slotu. Prohlédni stabilizátory v jejich blízkosti - malé černé čtverečky. No atd... je toho hromada.