Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problem s ovladacema?

Zdravim poradnu..!

Mam takovy problem,ze obcas mi vyskoci tahle hlaska[http://img257.imageshack.us/img257/3185/beznzvuwk. png],notebook se pak hodi jak kdyby do "nouzaku" do pravyho rohu.Vlastne zobrazeni je jen v horni ctvrtine obrazovky.Deje se to kdyz surfuji,nebo neco stahuji..Zacalo se to stavat,po "x-letech",do ted jelo vse jak ma..Nekdy to udela 3x za sebou v jeden den,jindy skoro 3tydny vubec..
Jen pro doplneni,jedna se o notebook,kde se hry krom Solitaira nehraji.Neco jsem googlil,ale nic na odstraneni potizi jsem nenasel.Proto jsem napsal sem..
OS je Win XP HE SP3

Hledal jsem spravne?

PC>Spravovat>Prohlizec udalosti>System...

V udalostech nevidim nic,ale u systemu je v cervenym kruzku a bylym prekrizenym v kolonce ZDROJ napsano System Error,v Kategorii je (102),Udalost 1003,User - Neni k dispozici
Minutu pred tim je v zlutem trojuhelniku s cernym vykricnikem je v kolonce Zdroj b57w2k,Kategorie: Neni k dispozici,Udalost 4,User - Neni k dispozici..

Alespon myslim,ze to patri k tyhle chybe,domnivam se jen kvuli uvedenemu casu.