Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem baterka u netbooku

Zdravím, z ničeho nic mi přestala u netbooku fungovat baterka (večer šla a ráno už ne - jak odpojím napájení ze sítě, tak okamžitě vypne). Jedné se o netbook Acer Aspire One. Nevíte někdo v čem by mohlaa bejt chyba??? Takováhle,,smrt,, se mi moc nezdá, že by to bylo právě tou baterkou. Moc díky

Buď je v háji baterka nebo notebook (doslova-pokud je v háji základnáí deska můžeš ho pohřbít).Pokud to nemáš v záruce. Bez jiné baterie nebo ntb to nezjistíš. Nebo servis. Baterie cca do dvojky (nevím jestli je to ta správná!) http://www.alza.cz/avacom-za-acer-aspire-one-a110- a150-d150-250-p531-series-li-ion-11-1v-5200mah-whi te-d156969.htm