Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Monitor ukazuje No signal

Zdravím,
Chtěl bych vás poprosit o pomoc. Když zapnu počítač, tak jede a jede aji monitor- všechno se na něm načítá - informace o počítači, pak logo windowsu s načítáním a jak se načte, tak se na monitoru napíše: No signal a nic...dioda zoranžoví a počítač dál jede. Ale už se nic nezobrazí. Když připojím monitor k notebooku, tak vpořádku jede. (monitor LCD Asus s koncovkou VGA)
Dík za radu!

Nevím kde mám k ní instalačky (je to hodne starej počítač)..a nemůže to být i tím, že jsem ten monitor měl zapnutej v notebooku a měnil tam rozlišení (že by si to ten monitor někde pamatoval?- asi je to blbost, že?)

Jake nastavujes v tych Windows rozlisenie? Jaku snimkovu frekvenciu? (LCD vedia zvycajne len 60Hz az 75Hz aj to nie vsetky).
Je kabel monitora poriadne strceny aj v grafike aj v monitore? (neni povytiahnuty?) Nema konektor kabla nejake piny vtlacene dovnutra, ohnute, znicene?

Vo vga rezime nastav 640x480 a restart, potom nabehne do normalneho v 640x480 a potom nastav 1440x900 60Hz, a vtedy to vypne?
Ak sa vypne tak skus preinstalit tie ovladace. Moze teoreticky byt aj monitor alebo grafika v haji.

Nemas nahodou nastaveny vo Windows nejaky dualview (2 monitory naraz?) Ak ano skus nastavit vystup len na ten monitor samotny.