Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Usb adapter

Ahoj mam v rodínném dome ADSL internet, k tomu wifi router. Jeden pc zapojeny na pevno kabelem. Druhy bych stel propojit pres WIFI, ale to můj pc neumoznuje. Takze si chci koupit usb adapter, ale jsem uplny laik, takze bych se chtel zeptat, jaky byste mi doporucili. Mel by byt dostatecne silny, protoze signal půjde pres hlavni zed a jednu pricku.
Ps.Musi můj pc nejaky specialni hardware? Karta do PCI?

Usb adaptér - to je podľa mňa jedno... Vyberaj podľa toho či existujú ovládače pre Tvoj OS.
"Dostatočne silný" by mal byť Wifi router - 1 hlavná stena + priečka nemôže byť predsa problém...
Karta do PCI Ti v prípade USB adaptéru už netreba...