Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nova Opera 9.0 Build 8333 Beta

Vyšla nová Betaverzia Opery, takze testeri znova do práce :-) Ako som minule postrehol, boli s minulou Betou nejaké problémy, takže testujte, nech je to OK :-)

Zdroj:
http://fileforum.betanews.com/detail/Opera_for_Wind ows/945720329/1

Domovská stránka produktu
www.opera.com

Priamy odkaz na stiahnutie: [3799 Kb]
http://fileforum.betanews.com/sendfile/945720329/1/ o90w_8333.exe

P.S.: Opera ma pri mojich posledných dvoch stránkach dosť nasrala, tak makajte a testujte nech je to lepšie ;-) hehe.

LucKobRa

Bon Echo je ten novy prehliadac? (ak sa mylim sorry) Neskúšal som, asi mesiac som si nastavoval Firefox, kým som si ho nastavil presne tak ako som chcel a teraz mi vyhovuje :-) (Tidy HTML validator, All-in-one Sidebar, FasterFox, Google Page rank status, Web developer :-) to je moja vybava do FF). Ale ked bude cas vyskusam ho.

LucKobRa

edit: tak som si nasiel tvoj prispevok v sekcii IT novinky: Bon Echo (Firefox) 2.0 alpha 1. Ak som to spravne pochopil tak to je nova verzia Firefoxu? Alebo uplne novy prehliadac? :-) Uplne isto som pochopil len to ze to bezi na novom Gecku. :-D