Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nejde zvuk

Prehazoval jsem jednu desku do druheho pc, procesor zustal stejny, je tam jen jiny HDD,pamet a zdroj, po nainstalovani XPcek ale nejde zvuk, ovladace jsou samozrejme nainstalovane, muze to byt chybu hardwaru ? Uz me to nebavi si neustale hrat s tema staryma srackama, ale chci to mit sprovoznene. Zakladni deska je MSI MS-7057

ovladače jsou buď nainstalované špatně, nebo jsi udělal nějakou jinou chybu. Podívej se do správce zařízení, pokud je tam otazník, zkus jej odstranit a restartovat PC. Pak by se měla zvukovka nadetekovat, pokud ne, odeber ovladač a znovu jej nainstaluj. Předpokládám, že čipset jsi nainstaloval jako první.

A je v tom spravci uvedena ta zvukovka? Jaka presne? Jak presne sa prejavuje to "nejde zvuk"? Nejaka hlaska? Repro je zapojene kam? Ovladacie panely - zvuky - prednastavene vystupne zariadenie je nastavene co?
P.S. a hlavne skontroluj ci je zapojeny predny panel do dosky, a jak. Ptz stare dosky ak nezapojis predny panel tak musia mat 2 jumpre v tom konektore, vid navod k doske (alebo ak to ma urcite AC97 konektor tak plati toto cpx090_b2.html)