Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem asus n10J cena?

mam asus n10j, rok stary, rok v zaruce... Kolik si myslite, ze je v soucasnosti jeho trzni hodnota?(vsechno funkcni, stav 100%) chci ho prodat, ale posledni rok se v cenach vypocetni techniky neorientuji. Dekuji za odpoved

To je predsa furt stejne uz 20rokov: rocny notebook ak je 100% funkcny ma cenu povedzme ca. 75% (plusminus autobus) hodnoty ktoru mal pri kupe, podla toho v jakom je stave (ryhy alebo pukliny alebo ranajky v klavesnici apod samozrejme hodnotu patricne dalej znizuju).