Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem IM pro Samsung Omnia

Ahoj, mam S Omnia s Win mobile a chtel bych tam nejaky instant messenger, ktery si poradi s protokoly ICQ a facebook. Poradite mi nekdo? Zkousel jsem Ebuddy, ale ten se nerozjede
diky

Já používám NimBuzz. Funguje to podobně, jako třeba Meebo. Přihlásíš se k účtu na NimBuzz a přes ten účet máš ostatní dispozici

Aplikace Nimbuzz zvládne VoIP komunikaci hlasem i oblíbené chatování, a to pro Skype, ICQ, Facebook, Jabber, MSN/Windows live, Google Talk, AIM, Yahoo a mnoho dalších. Vše je samozřejmě zdarma. Klient je k dispozici pro Windows Mobile, ale i telefony Nokia, Samsung, LG, Sony-Ericsson a další platformy. Podívejte se s námi, jak to funguje v praxi!

http://www.palmserver.cz/modules.php?name=News&fil e=article&sid=2926

Mám Samsung OmniaPro