Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno co znamenají dvě pípnutí při sartu pc

dobrý den dřív mi vzdy při startu pipnul jednou pc dnes kdyz sem ho zapnul tak pipnul dvakrat zapinal jsem ho celkem trikrat dnes a pokazdy pipnul 2krat ale na netu jsem nikde nic o tom co to znamena nenasel.zakladovka je msi P4M900M2-L.zadny hardwareb jsem nepridaval zadny nevyndaval ani sem n ic neprenastavoval

no tak jsem nakonec zjistil a neni to zeadna chyba ale je to ze je pripojena klavesnice a mys pres usb kdyz to je vypojeni tak to pipne jen jednou,driv to ta nepipalo protoze sem mel pripojeni klavesnici i mys zezadu do ps.2 ale ted jsem nemocni tak to mam naprednich usb diky za rady