Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem USB Wifi + ADSL internet od O2

Zdravím . Mám dotaz . Máme doma internet ADSL od O2 , na kterém jsou napojeny 2 PC . Máme standartní ADSL router na 4 PC bez WIFI . Koupil jsem si mobilní telefón nokia n97 s wifi a chtěl bych s nim chodit na itnernet pomocí WIFI . Jenže se mi nechce kupovat nový router . Dočetl jsem se něco o USB wifi do PC . Šlo by to nějak využít ? Jak to pracuje ? Nebo máte jinčí nápady ? Děkuji

Tak po dohodě s dalšími členy rodiny , jsme se usnesli k názoru , že bude lepší koupit pořádný WIFI router , aby byl singál po celém baráku ( 2 patrový dům ) a mohl se využít do budoucna pro notebooky , které si budóu ségra a otec kupovat. Tím pádem to zahrnuje i můj požadavek . Poraď mi prosímtě nějáký router , který bude ideálí pro tuto situaci . Díky

Ano - celý vtip je v tom, že to AP (ta krabička umí několik režimů, je samozřejmě třeba ji řádně nastavit) můžeš umístit do takového bodu, odkud budeš mít dobré pokrytí celého bytu a/nebo tam, kde nebude rušit a zavazet. Pak už jen stačí propojit AP s DSL routerem klasickým ethernetem.