Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Explorer.exe

Dobý den chtěl bych se zeptat zda se dá nastavit Explorer.exe tak aby se nezapínal automaticky ale aby musel být zapnut manuálně třeba přes zástupce na ploše děkuju.

Jde mi o to jestli se dá Explorer.exe nastavit tak aby se nezapínal automaticky ale musel bych ho manualně zapnout pres spravce uloh... je to možné? a jestli ano tak jak. Děkuji za odpověď. ( Důvod proč to potřebuju podle mě nen důležitý, prosím jen potřebuju vědět zda se t dá udělat.)

pardon ale kolegové ti to tu napsali třikrát. pokud nechápeš co ti psali, je to pro tebe nejspíš cesta ke znefunkčnění systému, která u tebe nejspíš skončí přeinstalací.

nejdřív si vyzkoušej nanečisto jestli to budeš umět používat: ctrl+alt+del, a ve správci úloh si killni explorer.exe
a teď si s tím poraď, jestli je to podle tvých představ.
("plocha" se dá znovu spustit přes správce úloh nebo restartem, když nebudeš vědět jak dál)

proto ty dotazy k čemu to potřebuješ: to že si s tím neumíš poradit ty, neznamená že si s tím neporadí kdokoli jiný.

pokud se nechceš hrabat v registrech, možná si zkus pohrát s příkazem TASKKILL zkus toto napsat do příkazové řádky:

taskkill /im explorer.exe /t

hoď si to do BAT souboru, a následně upíchni to nabídky po spuštění, je to nepohodlné, protože explorer.exe nebude zakázán a při nabíhání následně ukončen, ale částečně řešení by to pro Tebe mohlo být :)