Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem počítač nestartuje

Dobrý večer, do PC jsem vložil novou RAM.. po stisknutí tlač. na start PC, PC ani nehlesne.. tak sem tam radši vrátil zase původní :D ale furt nic.. mohl by mi někdo poradit v čem je problém? Díky

Ani nehlesne znamena ze sa nezapne ani zdroj? Zapol si vypinac na zdroji?

Je nutne skontrolovat ci je vsetko zapojene spravne, a ze nic neni povytiahnute (napr. powerbutton alebo konektor zdroja apod). Je nutne aj skontrolovat ze nikde neni skrat z niektoreho kablika zdroja napr na kejs alebo na cokolvek ine, vtedy moze zafungovat protiskratova ochrana zdroja a vobec sa nezapne.

PC (zdroj) sa musi zapnut aj bez akejkolvek RAM takze to mozes skusat zapnut aj bez RAM, vpodstate treba skusit odpojit uplne vsetko a nechat zapojeny v doske len zdroj, CPU a vetrak CPU, powerbutton, a skuist zapnut, zdroj sa musi zapnut. Ked sa nezapne skusit iny zdroj, ked nic tak inu zakl.dosku.

moc díky za info.. už sem to všechno zkoušel a je v pryč nejspíš zdroj. Což mi moc nejde do hlavy.. taková obyčejná věc přitom.. Na druhou stranu to je opravdu hodně starý PC, takže je to naprosto jedno a nemá cenu do něj cokoliv dokupovat.