Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno .lnk

Kamarád mi poslal jendu hru, mela koncovku .lnk, chtelo to po me at si vyberu v cem to chci otevrit a ted se mi vsechny soubory otviraj v mozile.. Jak to muzu prosím opravit?

*lnk je přípona pro zástupce souboru, o velikosti kolem 1kB - ne vlastní hra
*lnk se v ničem neotevírá, ale přímo spouští daný program či soubor (který zastupuje). Asi máš soubory jinde než kamarád a tak ti zástupce prostě nefunguje.

Vypadá to na nějaký čurbes v tvém operačním systému, pokud ti to přivázalo všechny soubory na Mozillu.