Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno wmpnetwk.exe

Dobrý den. Potřeboval bych zrušit (Zakázat) tento proces wmpnetwk.exe (slouží k sdílení ..... v wmp a dělá lagy) Když se dostanu do services.msc tak ho tam prostě nevidím co s tím.

Chci se zeptat hraju hru a někdy se stane že to udělá skřípavý zvuk 1-3 sekundy a hra v tu chvili jede pomalu a pak zase jede normalne. Vypnul jsem i wmpnetwk.exe ale nepomáhá to mám nový notebook Windows 7 Home Premium 4GB Ram a Procesor Intel(R)Core(TM) i3-2330M CPU @ 2.20GHz a 64 bitový systém co mám dělat docela mě to štve když chci natáčet GTA a tam to mám tenhle "lag" každých 5 sekund. Prosím poraďte