Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem příjem kabelové TV přes set top box DVB-T

Dobrý den, moc prosím o radu, zda je možné připojit HD dvb-t přijímač (např. Evolve Scorpio) k rozvodu kabelové TV a zda bude s těmito programy kompatibilní. Mám příjem kabelové televize a potřebuji přístroj pro její příjem a nahrávání pořadů. Nebo zda je možná alternativa nějakého multimediálního centra. Děkuji za odpověď.

Máš příjem kabelové televize a televizi bez digitálního tuneru. Buď budeš přijimat analog a pak máš tuner v televizi - Set top boxu netřeba. Nahrávat budeš na video.Nebo má tvá kabelovka také digitální signál a pak budeš potřebovat set top box který dodává při zaplacení patřičného balíčku kabelová televize.A co se týče UPC tak nabízí digital a analog omezuje a nenabízí.