Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem monitor Asus vw192s - blikani obrazu

Dobrý Den,
Nedavno mi monitor začal podivne blikat jako když je nastavena nespravna ob. frekvence.
Tento problem se deje pouze ve windows ve hrach tento problem neni akorat pri zapnuti full screen aplikace montor zacne jakoby "nastavovat" obraz s hlaskou "Auto Adjust". Skousel sem preinstalovat ovladace od g. karty, prenastavovat rozliseni, restartovar monitor ale bohuzel vse bez uspechu. Proto se obracim sem na Vasi pomoc.

mam windows xp 32-bit a rozliseni 1440x900(native)

problem je ze hry NEpouzivaju tvoje nativ rozlisenie ale prepnu rozlisenie na nejake ine (nastavuje sa zvycajne v hre) takze si nastav monitor pre dane rozlisenie hry a obnovovaciu frekvenciu a on si to zapamata. Obnovovacia frekvencia sa da nastavit aj v ovladacoch grafiky, obnovovacia frekvencia pre rozne rozlisenia v hrach, mozes skusit 75Hz.

P.S. inac LCD ktore blika je nahovno a treba ho odniest do srotu a kupit nieco slusnejsie/drahsie, napr. LED podsvietenie by nemalo blikat vobec.